Dane kontaktowe:

biuro@belezo.pl

+48 600 100 252

Adres:

BELEZO Innovation

ul. Zwierzyckiego 4, 59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek

9:00 - 19:00

    

Belezo depilacja motus vectus
zabiegi laserowe, medycyna estetyczna

Jako nieliczni na Dolnym śląsku mamy niebywałą przyjemność udostępnić specjalnie dla Państwa jeden z najlepszych... jeśli nie najlepszy laser do całkowicie bezbolesnej depilacji.

Laser Motus AX uważany jest za technologiczny przełom w epilacji laserowej. Urządzenie wykorzystuje najbardziej docenioną i uniwersalną technologię laserową na świecie.

Laser Motus AX Deka jest laserem aleksandrytowym o długości fali 755 nm, która ma wysoką absorpcję w melaninie. W praktyce, jest laserem, który najszybciej spośród wykorzystywanych na rynku urządzeń do epilacji wychwytuje chromofor melaniny.  Powoduje to, że laser staje się optymalnym rozwiązaniem do depilacji włosów cienkich oraz bardzo jasnych, w których melanina występuje w najmniejszych stężeniach.

 

Belezo Bezbolesna depilacja Motus

Kiedy marzysz o gładkim, pozbawionym zbędnego owłosienia ciele, lecz ciągle masz jakieś ALE ...    - poznaj technologię Motus AX.

MOTUS AX to zaprzeczenie wszystkich mitów na temat epilacji laserowej!

Prawdziwe ZERO bólu. To kolejny ogromny plus tego urządzenia, przemawiający do osób wrażliwych, z niskim progiem odczuwania dyskomfortu. Możliwe jest to dzięki szafirowej końcówce głowicy Moveo, która schłodzona do 15°C nie wymaga znieczulania ani dodatkowego chłodzenia poddanej zabiegowi partii ciała.

Energia potrzebna do trwałego uszkodzenia macierzy włosa, czyli miejsca gdzie włos jest odżywiany oraz połączony z naszym organizmem, również dawkowana jest w inny sposób niż w popularnych na rynku technologiach i tutaj mówimy o najważniejszym aspekcie, czyli o całkowitej bezbolesności zabiegu.

Zabieg nie przypomina ,,strzału z gumki recepturki''. Płynne ruchy głowicy całkowicie pokrywają obszar zabiegowy, pozostając w stałym kontakcie ze skórą , a światło lasera absorbowane jest w 100% oraz rozprowadzane STOPNIOWO po depilowanym obszarze. Nie dochodzi tutaj do agresywnej reakcji.

Podczas zabiegu odczuwalny jest tylko dotyk głowicy. 

Belezo depilacja vectus

OBALAMY MITY

EPILACJA LASEROWA TYLKO DLA
CIEMNYCH WŁOSÓW ?

 

Już nie. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej wiązki lasera aleksandrytowego o długości 755 nm oddziałujemy nawet na jasne i cienkie włosy. Epilacja laserowa Motus AX to doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzaju włosa i kolorytu skóry.

EPILACJA LASEROWA JEST BOLESNA ?


 


 

Motus AX to laser zalecany dla osób z niskim progiem bólu. Głowica „Moveo” wyposażona w szkło szafirowe i zintegrowany mechanizm chłodzenia wprowadza całkowicie nowy, komfortowy standard zabiegu.

EPILACJA LASEROWA WYMAGA WIELU POWTÓRZEŃ ?


 

Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji i obszaru zabiegowego, ale dzięki zwiększonej skuteczności w przypadku lasera Motus AX wystarczy wykonać ok. 4-6 zabiegów, w odstępach miesiąca. Czy to wiele powtórzeń, jeśli masz trwale pozbyć się niechcianego owłosienia? Zdecydowanie nie.

EPILACJA LASEROWA, A BEZPIECZEŃSTWO?


 

Zastosowanie odpowiedniej wiązki laserowej przy jednocześnie wysokiej mocy i krótkiej długości impulsu jest całkowicie bezpieczne dla skóry. Odpowiednia kwalifikacja fototypu skóry i charakteru owłosienia pozwala dobrać najodpowiedniejsze parametry zabiegowe, aby oprócz bezpieczeństwa, zabieg był również nieporównywalnie skuteczny.