zabiegi laserowe, medycyna estetyczna

ICOONE® to nie tylko metoda pielęgnacji i leczenia skóry, która pomaga pozbyć się  cellulitu wodnego, tłuszczowego i włóknistego, obrzęków, blizn i wiotkiej skóry,  redukuje tkankę tłuszczową oraz ujędrnia. To również specjalistyczne programy  rozluźniające mięśnie po treningach, zmniejszające zakwasy, leczące zapalenia  ścięgien, drenujące tkanki, jeśli występują tendencje do zatrzymywania wody  w organizmie

ICOONE® to nowa metoda leczenia skóry. Jest to opatentowana technologia Roboderm, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Dzięki aspiracji skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry. Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE® to nowa metoda leczenia skóry.

Jest to jedyne urządzenie medyczne na świecie, które oferuje zabiegi dla wszystkich pacjentów bez względu na rodzaj skóry oraz wiek. Jest to ogromna innowacja w przeciwieństwie do innych urządzeń dostępnych na rynku, których praca oparta jest na zasadzie masażu podciśnieniowego.

ICOONE® To jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. Najnowsza opatentowana technologia ICOONE® pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Belezo icoone obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni

Głowica Robomikro z 3 różnymi mikro końcówkami przeznaczona jest do pracy na twarzy, bezpośrednio na powiekach (jedyne urządzenie na rynku, które daje możliwość pracy bezpośrednio na powiece górnej i dolnej), ustach, zmarszczkach a dzięki zastosowaniu multi mikrostymulacji mamy gwarancję efektów zabiegowych z zachowaniem ogromnego szacunku dla skóry.Robomikro – z trzema różnymi mikrokońcówkami

ICOONE® wprowadza też kolejną, niesamowitą innowację: zabieg symetryczny! Dwie głowice ROBOTWINS do leczenia całego ciała w naturalny sposób, podwajają korzyści i oszczędzają czas zabiegu. Dostarczają wysoce przyjemnych doznań z gwarancją szybkich i zadowalających efektów. ICOONE®daje nam możliwość wyboru pomiędzy 7 specjalnymi głowicami zabiegowymi:

Głowica Robosolo jest przeznaczona do pracy na dużych obszarach ciała, na głęboko zlokalizowanych złogach tłuszczu. Głowice Robotwins przeznaczone są do pracy oburącz i przeprowadzenia masażu symetrycznego.

Głowica Robomini to najmniejsza na świecie zmotoryzowana głowica przeznaczona do pracy na twarzy, szyi i dekolcie oraz na trudno dostępnych obszarach na ciele. Wykorzystywana bardzo często przy pracy na bliznach, przykurczach, zapaleniu ścięgien.

Dla kogo jest zabieg Icoone?
 
Zabieg przeznaczony jest dla osób, które borykają się z wiotką skórą, obrzękami, nadwagą lub cellulitem. To także metoda na rozbijanie i
modelowanie tkanki tłuszczowej, której nie da się zlikwidować dietą albo ćwiczeniami np. brzuch piwny. System oddziałuje na różnego rodzaju blizny i znacznie je wygładza. Wskazaniem są też zaparcia, bóle mięśni i pleców, a także intensywna aktywność fizyczna. Icoone
pomaga zregenerować i odprężyć mięśnie. Zabieg polecany jest również w przypadku różnych problemów zdrowotnych t.j. kontuzje, rozstępy po porodzie, obrzęki i nierównościom po liposupkcji.
Oprócz dużej gamy programów medycznych i kosmetycznych na ciało, Icoone zadba również o twoją twarz, szyję i dekolt.
 
ICOONE określany jest mianem zabiegu bankietowego, ponieważ daje natychmiastowe efekty liftingu, wyraźnie wygładza i ujędrnia skórę.
 
Z zabiegów Icoone na twarz mogą korzystać panie, którym zależy na poprawie owalu, odmłodzeniu szyi i dekoltu oraz ujędrnieniu i zmniejszeniu zmarszczek.
Belezo icoone odmładzanie
Belezo isoone głowice

Dane kontaktowe:

biuro@belezo.pl

+48 600 100 252

Adres:

BELEZO Innovation

ul. Zwierzyckiego 4, 59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek 10:00-19:00

Sobota 10:00-15:00