Czy efekty zabiegu i-lipo są trwałe?

Jak w przypadku każdej kuracji odchudzającej, uzyskanie pożądanego efektu oraz zachowanie go wymaga zmiany stylu życia. Stosując i-lipo warto włączyć do procesu trwającego ok. 4 tygodnie, regularne ćwiczenia fizyczne oraz zmianę nawyków żywieniowych. Badania udowadniają, iż zwiększenie aktywności fizycznej poprawia wyniki zabiegów i-lipo nawet o 150%.

Jak działa i-lipo?

Urządzenie i-lipo emituje światło o długości 650-660nm. Jest to tzw. zimny laser. Światło to przenika głęboko w warstwy skóry i kieruje się na komórki tłuszczowe, pod jego wpływem, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej. Trójglicerydy rozpadają się na kwasy tłuszczowe i glicerol, zwane metabolitami, które następnie transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane w energię. i-lipo działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. I-lipo nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Efekty tego procesu można porównać z wysuszaniem winogron, które zamieniają się w rodzynki. Widać je już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym.

POZBĄDŹ SIĘ ZBĘDNEGO TŁUSZCZU

Bez okresu rekonwalescencji

Belezo zabiegi bez okresu rekonwalescencji

dobrze tolerowany zabieg

Komfortowy i bezpieczny

Belezo komfortowe zabiegi

zadowolonych pacjentów

Powyżej 95%

Belezo zadowoleni pacjenci

W trakcie procedury wykorzystuje się również laser biostymulujący, który umieszcza się w okolicy węzłów azlokalizowanych najbliżej traktowanego obszaru. Jego zadaniem jest stymulacja układu limfatycznego, który odpowiada za odprowadzenie zawartości komórek tłuszczowych.

tkanki tłuszczowej

Bezinwazyjna redukcja

Belezo bezinwazyjna redukcja
Belezo utrata cellulitu wyszczuplanie

Urządzenie działa na te komórki tłuszczowe, które znajdują się tuż pod powierzchnią skóry. Redukcja ich zawartości w sposób tradycyjny przy pomocy diety jest praktycznie niemożliwa. Nawet w trakcie ćwiczeń fizycznych, kiedy organizm zwiększa swoje zapotrzebowanie na energię, nie pobiera jej z komórek tłuszczowych, na które działa i-lipo, tylko z tych głębiej położonych. Dlatego, nawet osoby regularnie ćwiczące, mają problem z redukcją tłuszczyku zlokalizowanego tuż pod skórą. I-lipo to potrafi!

I-LIPO – to nowoczesna technologia w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Jest to bezbolesny sposób na piękną sylwetkę, a zarazem rewolucyjne rozwiązanie dla tych pacjentów, którzy marzą o utracie nadmiaru centymetrów w obwodzie, a nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom! Laser i-lipo – wykorzystuje się do zabiegów: modelujących sylwetkę, redukujących tkankę tłuszczową oraz cellulit. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny. Nie pozostawia żadnych niepożądanych śladów na skórze

Belezo modelowanie wyszczuplanie sylwetki cellulit
Belezo modelowanie ciała
zabiegi laserowe, medycyna estetyczna

    

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek

9:00 - 19:00

Adres:

BELEZO Innovation

ul. Zwierzyckiego 4, 59-300 Lubin

Dane kontaktowe:

biuro@belezo.pl

+48 600 100 252