Dane kontaktowe:

biuro@belezo.pl

+48 600 100 252

Adres:

BELEZO Innovation

ul. Zwierzyckiego 4, 59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek

9:00 - 19:00

    

zabiegi laserowe, medycyna estetyczna
Belezo modelowanie ciała
Belezo modelowanie wyszczuplanie sylwetki cellulit

I-LIPO – to nowoczesna technologia w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Jest to bezbolesny sposób na piękną sylwetkę, a zarazem rewolucyjne rozwiązanie dla tych pacjentów, którzy marzą o utracie nadmiaru centymetrów w obwodzie, a nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom! Laser i-lipo – wykorzystuje się do zabiegów: modelujących sylwetkę, redukujących tkankę tłuszczową oraz cellulit. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny. Nie pozostawia żadnych niepożądanych śladów na skórze

Urządzenie działa na te komórki tłuszczowe, które znajdują się tuż pod powierzchnią skóry. Redukcja ich zawartości w sposób tradycyjny przy pomocy diety jest praktycznie niemożliwa. Nawet w trakcie ćwiczeń fizycznych, kiedy organizm zwiększa swoje zapotrzebowanie na energię, nie pobiera jej z komórek tłuszczowych, na które działa i-lipo, tylko z tych głębiej położonych. Dlatego, nawet osoby regularnie ćwiczące, mają problem z redukcją tłuszczyku zlokalizowanego tuż pod skórą. I-lipo to potrafi!

Belezo utrata cellulitu wyszczuplanie
Belezo bezinwazyjna redukcja

Bezinwazyjna redukcja

tkanki tłuszczowej

W trakcie procedury wykorzystuje się również laser biostymulujący, który umieszcza się w okolicy węzłów azlokalizowanych najbliżej traktowanego obszaru. Jego zadaniem jest stymulacja układu limfatycznego, który odpowiada za odprowadzenie zawartości komórek tłuszczowych.

Belezo zadowoleni pacjenci

Powyżej 95%

zadowolonych pacjentów

Belezo komfortowe zabiegi

Komfortowy i bezpieczny

dobrze tolerowany zabieg

Belezo zabiegi bez okresu rekonwalescencji

Bez okresu rekonwalescencji

POZBĄDŹ SIĘ ZBĘDNEGO TŁUSZCZU

Jak działa i-lipo?

Urządzenie i-lipo emituje światło o długości 650-660nm. Jest to tzw. zimny laser. Światło to przenika głęboko w warstwy skóry i kieruje się na komórki tłuszczowe, pod jego wpływem, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej. Trójglicerydy rozpadają się na kwasy tłuszczowe i glicerol, zwane metabolitami, które następnie transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane w energię. i-lipo działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. I-lipo nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Efekty tego procesu można porównać z wysuszaniem winogron, które zamieniają się w rodzynki. Widać je już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym.

Czy efekty zabiegu i-lipo są trwałe?

Jak w przypadku każdej kuracji odchudzającej, uzyskanie pożądanego efektu oraz zachowanie go wymaga zmiany stylu życia. Stosując i-lipo warto włączyć do procesu trwającego ok. 4 tygodnie, regularne ćwiczenia fizyczne oraz zmianę nawyków żywieniowych. Badania udowadniają, iż zwiększenie aktywności fizycznej poprawia wyniki zabiegów i-lipo nawet o 150%.