Dzięki geneO+ w czasie jednego zabiegu inicjuje się powstanie kilku następujących po sobie procesów, które wpływają na zdecydowaną i natychmiastową poprawę wyglądu i kondycji skóry.

GeneO+ to najnowocześniejsze urządzenie marki Pollogen® do wykonywania zabiegów odnowy skóry z wykorzystaniem technologii OxyGeneo.

Belezo geneo odnowa skóry

Przebieg zabiegu z użyciem urządzenia geneO+ :

Zabieg stymuluje złuszczanie zewnętrznej warstwy naskórka, a ten naturalny proces oczyszczający pozwala odsłonić warstwę młodszych komórek, które łatwo wchłaniają zawarte w preparatach geneO+ składniki odżywcze. Dzięki technologii OxyGeneo wytworzone zostają bardzo duże ilości pęcherzyków CO2 (dwutlenku węgla), które rozpryskują się na skórze i trafiają do jej zewnętrznych warstw. Pęcherzyki CO2 to efekt reakcji, jaka zachodzi między składnikami musującej kapsułki (z aktywnym dwuwęglanem sodu i kwasem cytrynowym) a żelem zawierającym naturalne składniki.

Dzięki tak dużej ilości dwutlenku węgla zwiększa się kwasowość krwi, czyli obniża się jej pH. Pozwala to na wywołanie efekt Bohra – naturalnej reakcji krwi na obniżanie pH, w wyniku czego hemoglobina łatwiej oddaje tlen tkankom. W ten sposób, zwiększona zostaje ilości tego gazu w naskórku. Na skutek tej reakcji zwiększa się przepływ krwi w naczyniach włosowatych, a co za tym idzie poprawia się metabolizm komórek.

Belezo geneo zabieg bankietowy

redukcja zmarszczek i przebarwień

poprawa gęstości i odżywienia skóry

zdrowszy i bardziej promienny wygląd

Belezo zabiegi geneo
Belezo geneo poprawa gęstości skóry
Belezo geneo przełomowa technologia
Belezo geneo efety przed i po
Belezo geneo przed i po

Dotleniona i złuszczona skóra jest gotowa, na wchłonięcie substancji aktywnych zawartych w preparacie - tj. m.in. kwas hialuronowy, azelainowy, kojowy oraz retinol.

Belezo geneo wchłanianie substancji

Uwalniane mikrogranulki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Wygładzona skóra została przygotowana do dalszej pielęgnacji.

Belezo geneo złuszczanie warstwy rogowej naskórka

Pierwszym etapem jest oczyszczenie skóry poddawanej zabiegowi. Na oczyszczony fragment nakłada się bogaty w składniki aktywne żel. Żel aktywuje reakcję chemiczną - efekt Bohra. Dotlenione komórki skóry są w stanie maksymalnie wchłaniać składniki aktywne żelu

Belezo geneo efekt Bohra
zabiegi laserowe, medycyna estetyczna

    

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek

9:00 - 19:00

Adres:

BELEZO Innovation

ul. Zwierzyckiego 4, 59-300 Lubin

Dane kontaktowe:

biuro@belezo.pl

+48 600 100 252