Redukcja zmian pigmentacyjnych

Lifting skóry

Redukcja zmarszczek

Redukcja blizn i rozstępów

Odmłodzenie skóry

Efekty zabiegów

Belezo emerge redukcja rozstępów, blizn

Efekty zabiegów

laserem EMERGE

Blizny na celowniku

Twoje ciało jest narażone na różne uszkodzenia, jednym z nich są blizny. Mogą powstać z różnych przyczyn - blizny po trądziku, po cesarskim cięciu lub pooperacyjne. Walka z nimi może przebiegać na wiele sposobów, jednak jednym z najskuteczniejszych jest terapia laserem. Emerge™ przebuduje Twoją skórą – zniszczoną tkankę zastąpi nową i przede wszystkim zdrową. Już po kilku zabiegach
zapomnisz o swoim problemie.

Emerge™ przywróci młodość Twojej twarzy

Pojawiające się z wiekiem przebarwienia na Twojej skórze oraz pogłębiające się bruzdy wargowo-nosowe powodują, że twarz wygląda na zmęczo i pozbawioną blasku. Resurfacing laserem Emerge™ to idealne rozwiązanie, które pozwoli Ci się cieszyć pełną blasku, jędrną i napiętą skórą. Głębokie bruzdy i zmarszczki mogą odejść w zapomnienie.

Pożegnaj „kurze łapki”...

Wraz z biegiem czasu trudno wystrzec się zmarszczek mimicznych wokół oczu. Emerge™ skutecznie redukuje cienkie linie na tym delikatnym obszarze, są to tzw. kurze łapki. Skuteczność lasera jest potwierdzona przez certyfikat FDA, dzięki temu możesz śmiać się do woli i nie martwić się zmarszczkami.

Emerge™ to nieablacyjny laser frakcyjny, który zapewni głęboką regenerację skóry. Laser wykonuje resurfacing stosując do tego energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. W wyniku naturalnego procesu gojenia się uszkodzone komórki zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efekty są niesamowite, a skóra wygląda na młodszą i zdrowszą.

Rozstępy to niestety powszechny problem, są bowiem efektem nadmiernego lub zbyt szybkiego rozciągnięcia skóry. Pojawiają się w okresie dojrzewania, są wynikiem przebytej ciąży lub utraty wagi. Seria zabiegów laserem Emerge™ skutecznie zredukuje ten problem w sposób nieinwazyjny i bez okresu rekonwalescencji

Rozstępom mówimy NIE

Emerge
- frakcyjny
nieablacyjny
resurfacing skóry

Belezo emerge laser frakcyjny nieablacyjny

Gabinet, w którym właśnie się znajdujesz, należy do elitarnej grupy oferującej nieinwazyjne i bezpieczne zabiegi wykonywane laserem Emerge™. To produkt amerykańskiej firmy Cynosure Palomar - światowego lidera w tworzeniu technologii laserowych dla medycyny estetycznej.

Emerge™
gwarancja
nieskazitelnie
pięknej skóry

Belezo emerge kurze łapki, zmarszczki
Belezo emerge przebarwienia, rozstępy, zmiany pigmentacyjne

Przywróć blask
Twojej skórze

Belezo emerge zabiegi laserowe
zabiegi laserowe, medycyna estetyczna

    

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek

9:00 - 19:00

Adres:

BELEZO Innovation

ul. Zwierzyckiego 4, 59-300 Lubin

Dane kontaktowe:

biuro@belezo.pl

+48 600 100 252